top of page

ZABIEGI NA TWARZ

OCZYSZCZANIE WODOROWE.

AQUASURE H2 to innowacyjna, oryginalna, koreańska metoda wieloetapowego oczyszczania skóry. Polega na dogłębnym oczyszczaniu skóry za pomocą kilku technologii: terapii aktywnym wodorem, hydropeelingu, eksfoliacji kwasami w preparatach typu premium. AQUASURE H2 nie tylko głęboko oczyszcza skórę na poziomie komórkowym, ale także eliminuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, zatrzymując proces starzenia się skóry. Zabieg całoroczny, bezpieczny w ciąży.

Skin treatments

INFUZJA TLENOWA

Zabieg oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki. Zabieg nawilżający, napinający skórę. Zabieg całoroczny, bezpieczny w ciąży.

Facial treatments

TERMOLIFTING. RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Jest to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Określany jako “nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidacje zmarszczki, unosi owal twarzy, wyrównuje powierzchnie skóry i poprawia koloryt. Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, wiotkiej skory po ciąży czy utracie kilogramów. Doskonale unosi biust i pośladki.

Woman with Hand on Face

HIFU

Technologia Hifu umożliwia bezinwazyjny lifting twarzy. Założeniem HIFU jest perfekcyjne skupienie fali ultradźwiękowej o podwyższonej energii na małym, punktowym obszarze. Oddziałując na głęboko usytuowane komórki skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, intensyfikujemy odbudowę kolagenu. Dzięki temu uzyskuje się trwały efekt napięcia skóry lub zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych.
Kolagen jako jeden z naturalnych białek, daje nam młodość skóry, utrzymując jej jędrność i napięcie. Zainicjowanie denaturacji kolagenu poprzez obróbkę urządzeniem HIFU wzmacnia istniejący kolagen i produkuje świeże zasoby nowego kolagenu. Zabieg całoroczny.

Getting a Facial

BIOREPEEL

Jest dwufazowym medycznym peelingiem składającym się z kombinacji kwasów, aminokwasów oraz witamin. Zabieg dedykowany jest w przypadku skór starzejący się, z przebarwieniami, zanieczyszczeniami, bliznami I utrata jędrności.. Skora bezpośrednio po zabiegu jest odświeżona i jędrna bliznami i utrata jędrności, aby wzmocnić efekt zabiegu można go wzmocnić Dermapenem. Zabieg całoroczny.

Curly Blonde Model

DR PEN

Mezoterapia mikroigłowa jest skutecznym i bezpiecznym zabiegiem anti-age mającym na celu rewitalizację skóry, pobudza i regeneruje włókna kolagenu poprzez mechaniczną stymulację. Zabieg zostaje wykonany przy pomocy precyzyjnego urządzenia Dr Pen, polega on na frakcyjnym mikro nakłuwaniu skóry pulsującymi igłami, powstają kontrolowane mikrouszkodzenia, które uruchamiają procesy regeneracyjne w skórze właściwej, pobudzają ją do intensywnego procesu naprawczego. W efekcie skóra sama zaczyna produkować kolagen, powstają jego nowe włókna oraz włókna elastylowe, następuje przebudowa (remodelling) tkanek. Skóra zostaje zregenerowana, jest bardziej jędrna, zdrowa i poprawia się jej jakość. Mezoterapia mikroigłowa skutecznie wpływa na redukcję uciążliwych zmarszczek mimicznych i statycznych, napięcie skóry na całej twarzy ulega dostrzegalnej poprawie, modeluje jej kontur. Dr Pen w szybki sposób sprawi, że skóra zyska młodszy i promienny wygląd, zabieg w korzystny sposób wpłynie na redukcję sebum, poprzez zwężenie ujścia mieszków gruczołów włosowych i łojowych. Również dzięki mezoterapii rozjaśniają się wszelkie zmiany oraz przebarwienia skórne, zmniejsza się widoczność płytkich blizn po trądziku, dodatkowo następuje odświeżenie karnacja skóry. Dr Pen z powodzeniem może być stosowany na różnych partiach ciała np. na twarzy, szyi i dekolcie, a nawet na brzuchu, udach oraz pośladkach. Poddając się zabiegowi mezoterapii mikroigłowej, odżywiamy i nawilżamy skórę, dostarczamy jej potrzebnych witamin i minerałów.

Applying Face Cream

ABLACYJNY LASER FRAKCYJNY CO2

Nasz gabinet przeprowadza szereg zabiegów, których celem jest odmłodzenie skóry. Wśród nich dużą popularnością cieszą się te, do których wykorzystywany jest laser frakcyjny CO2. Dzięki temu zaawansowanemu technologicznie urządzeniu możliwa jest skuteczna regeneracja skóry oraz intensywna stymulacja syntezy nowego kolagenu. Przeprowadzane zabiegi  laserowe mają za zadanie odmładzać skórę, usunąć zmarszczki, blizny potrądzikowe, rozstępy, lub przebarwienia. Zabieg może być przeprowadzany na twarzy i ciele. Nie polecany latem.

Laser Treatment

LASEROWY PEELING WĘGLOWY/ BLACK DOLL

Peeling laserowy jest to zabieg, który polega na naświetlaniu twarzy promieniem laserowym w obszarze skóry, która wcześniej została pokryta unikalną koloidalną zawiesiną węgla. Dzięki takiej procedurze, drobinki węgla wnikają w pory skóry i pochłaniają energię światła laserowego. Efektem zabiegu jest dogłębne oczyszczenie skóry oraz zwężenie porów skóry. Ponadto, koloryt skóry ulega ujednoliceniu, stany zapalne zostają zminimalizowane, wydzielanie sebum jest regulowane, a komórki skóry stymulowane są do odnowy.

Face Sheet Mask

KARBOKSYTERAPIA

Inaczej terapia dwutlenkiem węgla zwanym „cudownym gazem”. Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym i podskórnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (przy użyciu niewielkiej igły), który następnie przenika do okolicznych tkanek.
Dwutlenek węgla powoduje rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych oraz przyspiesza proces tworzenia nowych sieci naczyń krwionośnych. Dzięki temu zwiększa się przepływ krwi, która transportuje tlen i składniki odżywcze. Podczas zabiegu następuje stymulacja procesów mających na celu zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze oraz przyspieszających proces redukcji tkanki tłuszczowej. Dwutlenek węgla wprowadzony śródskórnie częściowo zamienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Dodatkowo poprzez zwiększenie ukrwienia dochodzi do sprawniejszej pigmentacji , co w efekcie przyciemnia kolor rozstępów do właściwego koloru skóry.
Karboksyterapia to w 100% bezpieczny zabieg. Dwutlenek węgla jest produkowany przez nasze komórki w wyniku spalania tlenu oraz wydalany przez nasze płuca. Można powiedzieć, że karboksyterapia to „ekologiczny” czynnik terapeutyczny.

A woman applying facial moisturiser

E-LIGHT IPL+RF- USUWANIE PRZEBARWIEŃ I PIEGÓW

Piękna, gładka i wolna od przebarwień skóra jest w zasięgu ręki! Pomaga w tym terapia E-LIGHT IPL+ RF. Polega ona na serii zabiegów, w czasie których stopniowo pozbyć się można uciążliwych przebarwień czy piegów na twarzy, dłoniach, szyi i dekolcie. E-LIGHT IPL+ RF jest innowacyjnym rozwiązaniem wykorzystującym intensywne światło pulsacyjne i działanie fali radiowej. Podczas terapii na przebarwienia wchłonięte przez melaninę światło przemienia się w energię cieplną. Skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, których pozostałości zostają usunięte przez fagocyty oraz na drodze odnowy komórkowej skóry. Oznacza to, że po zabiegu może wystąpić łagodne łuszczenie się skóry bądź zaczerwienienia, co wkrótce ustępuje na rzecz nowej i jednolitej pod względem koloru skóry.

Upper Lip Laser Hair Removal

E-LIGHT IPL- TERAPIA NA RUMIEŃ

E-LIGHT IPL jest innowacyjnym rozwiązaniem wykorzystującym intensywne światło pulsacyjne. Podczas terapii na zmiany naczyniowe chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina. Energia świetlna jest pochłaniana przez oksyhemoglobinę i zamieniana w ciepło. Do krzepnięcia krwi wewnątrz naczynia dochodzi w temperaturze powyżej 70°C. Ciepło przenoszone zostaje na ściany naczynia, wywołując jego koagulację, co w rezultacie prowadzi do jego obkurczenia.

Laser Treatment

RETIX C

To wyjątkowa kuracja na bazie retinolu, witaminy C, antyoksydantów, która sprawdza się w licznych problemach skóry. Stosować można go zarówno w przypadku przebarwień, zmarszczek, problemów z elastycznością skóry, jak i w przypadku trądziku zwyczajnego oraz problemów z poszarzałą, zmęczoną cerą. Niepolecany latem.

Model Applying Cream

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka oraz głębszych warstw skóry przy użyciu jednorazowych diamentowych tarcz, które obracając się usuwają zrogowaciałe warstwy naskórka. Polecana w przypadku skór wiotkich, szarych.

Facial Treatment

GEN FACTOR. INZYNIERIA TKANKOWA

Gen Factor to innowacyjny preparat wykorzystywany w medycynie i kosmetologii komórkowej służący do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. Wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA. Pod jego wpływem skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem stanu zapalnego. Preparat posiada udokumentowane działanie od terapii przeciwstarzeniowej, trądziku, trudno gojących się ran (np. oparzenia, owrzodzenia), po blizny potrądzikowe, po oparzeniowe, ubytki w tkankach, rozstępy itp.

342736484_929363538182955_8663125355009034114_n_edited.jpg

NICI PDO

Lifting z zastosowaniem nici PDO to nowoczesna metoda pozwalająca na błyskawiczny efekt napięcia i wygładzenia skóry. Nici PDO są wykonane z polidioksanonu, wprowadza się je do głębokich warstw skóry i tkanki podskórnej. Zastosowanie nici PDO pozwala na osiągnięcie następujących efektów: uniesienie skóry i tkanki tłuszczowej – jest osiągane dzięki mechanicznym właściwościom nici PDO, stymulacja produkcji kolagenu i odnowy komórkowej – wprowadzenie nici do tkanek pobudza ciało do regeneracji, co poprawia strukturę skóry i zmniejsza widoczność zmarszczek i bruzd

Thread-lift-by-Aesteem-Clinic-720x396.webp

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg miejscowy polegający na podaniu do skóry właściwej preparatów rewitalizujących, witaminowych lub leków za pomocą drobnych i gęstych nakłuć. Od wielu lat jest niezmiennie jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej. I jest to sława w pełni zasłużona. Mezoterapia to nieinwazyjny i bardzo skuteczny sposób na odmłodzenie i regenerację skóry. Jak sama nazwa wskazuje, polega ona na wzmacnianiu i uzdrawianiu skóry od środka (mezoterapia). Podczas zabiegu pod skórę podaje się substancje odżywcze za pomocą serii mikro nakłuć. Wstrzykiwany preparat (tzw. mezokoktajl) to mieszanka specjalnie dobranych składników, dopasowanych do potrzeb i problemów pacjenta.

Beautiful Skin

PROFHILO

Profhilo otrzymał złotą statuetkę w kategorii „Zabieg odmładzający i wzmacniający skórę” na Aesthetic and Anti-aging Medicine European Congress (AMEC) Paris oraz główną nagroda za najlepszy zabieg odmładzający w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja Roku 2015/2016” na targach CCR w Londynie.
Profhilo jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry.  Gwarantuje efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się.

Facial Treatment

NUCLEOFILL

Jest to preparat do głębokiej odnowy i przebudowy skóry. Jest to innowacyjny zabieg, który działa na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji i nawilżenia. Nucleofill jest to naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawierająca polinukleotydy pobudzające skórę do odbudowy.
Potrójne działanie na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Po pierwsze – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I oraz elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej lifting.

22621623-3480-4511-a8a3-788fa860d6c0.jpg

EJAL40

Jest to zabieg wykorzystujący elementy mezoterapii, jednak nie jest to klasyczna mezoterapia igłowa. Ejal 40 to zabieg, wykorzystujący kwas hialuronowy o średniej cząsteczce (1200 – 1800 kDa) w stężeniu aż 40 mg/ 2 ml! Preparat ten działa wzmacniająco na macierz zewnątrzkomórkową oraz optymalizuje środowisko dla nowych struktur budulcowych skóry.

 Ejal 40 skonstruowany jest tak, aby móc podać go nowoczesną techniką 4 lub 5 punktów BAP tzw. Biorevitalization Points. Dzięki czemu można uznać, że zabieg ten jest praktycznie bezbolesny. Gdyż na całą twarz przypada maksymalnie 10 punktów podania preparatu. Wizualnie takie podanie preparatu, bardzo szybko daje efekt naturalnej poprawy owalu twarzy.

ejal.webp

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE/ WAMPIRZY LIFTING

PRP, to auto logiczny preparat osocza bogatopłytkowego, który otrzymujemy z własnej krwi pacjentki.
Po pobraniu krwi przez pielęgniarkę krew odwirowujemy, uzyskując aktywne trombocyty, które są zawarte w osoczu. Są one niezwykle ważne dla regeneracji komórek skóry. Preparat tak uzyskany zawiera czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają one także syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikro krążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Thread-lift-by-Aesteem-Clinic-720x396.webp

WYPEŁNIACZ IMMUNOLOGICZNY

Osocze pozyskane od pacjenta specjalnie podgrzewamy, następnie szybko schładzaj I pozyskujemy budyniowa masę, która wykonujemy wolumetrie twarzy.

Facial Treatment

WOLUMETRIA TWARZY

Wolumetria twarzy, czyli lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd. Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy

Facial Care

WYPEŁNIANIE/MODELOWANIE UST

Efektem modelowania czy powiększania ust kwasem hialuronowym jest bezpośrednio likwidacja jego niedoboru. Następuje poprawa procesu wiązania wody w komórkach, a co za tym idzie, poprawia się kondycja ust. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym przynosi, doskonałe efekty nawilżenia oraz pożądany kształt linii wargowej

Red Lipstick

WYBIELANIE ZEBOW

W dzisiejszych czasach białe żeby sa synonimem luksusu I sukcesu. Szybko rozwijająca się medycyna estetyczna oferuje wybielanie zębów, które stało się popularne na całym świecie. Po zabiegu zeby beda jasniejsze od 2 do 8 tonow, wszystko zależy od porowatości zębów. Po zabiegu polecana jest biała dieta przez okres 2 tygodni. Efekt utrzymuje sie sie 6/12 miesięcy.

Teeth Whitening

ZABIEG OPALANIA NATRYSKOWEGO FAKE BAKE

Jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn pragnących zdrowej i pięknie opalonej skóry w niebywale krótkim czasie. Zabieg trwa zaledwie 15 minut, a opalenizna utrzymuje się około 10 dni.
Jest to bezpieczna forma opalania dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz osób, które z jakichkolwiek powodów nie mogą wystawiać się na promienie UV np. bardzo jasny fototyp skóry, alergie czy inne problemy dermatologiczne. Do wyboru sa różne odcienie opalenizny.

Woman sunbathing on lounge chair at luxury poolside

PRZEKŁUWANIE USZU

Przekłuwamy uszy dzieciom od 6 miesiąca życia. Metoda zakłada wykonanie dziurek, aby w kilka chwil można było cieszyć się nowymi kolczykami – bez strachu i niepotrzebnego stresu. Przekłuwanie uszu nie jest zabiegiem bolesnym, ale może wiązać się z dyskomfortem dla Państwa pociech. Nasze wieloletnie doświadczenie, sprawność w wykonywaniu zabiegu, szybkie działanie oraz odpowiednie podejście do dzieci sprawiają, że oferowana przez nas usługa jest bezpieczna.

Ear

ELEKTROKOAGULACJA — USUWANIE WŁÓKNIAKÓW, POPĘKANYCH NACZYNEK I PUNKTÓW RUBINOWYCH

Zabieg elektrokoagulacji polega na ścinaniu białka zmian skórnych poprzez działanie prądem wysokiej częstotliwości. Wytwarzane w czasie działania prądem ciepło powoduje uszkodzenie (koagulację, ścinanie) białek zlokalizowanych w tkance m.in. włókniaków, punktów rubinowych i naczyniaków gwiaździstych

Image by Galina Kondratenko

LASEROWE USUWANIE OWLOSIENIA

Epilacja laserowa Coolite Pro pozwala szybko i skutecznie pozbyć się owłosienia z różnych partii ciała. Poza wysoką skutecznością depilacja laserowa zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Depilacja laserem diodowym jest bezpieczna, ponieważ- jako metoda bezinwazyjna – nie wpływa na strukturę naskórka. Jej celem jest zniszczenie brodawek oraz mieszków włosowych poprzez stopniowe podnoszenie ich temperatury.
Ponadto depilacja laserowa wykorzystuje nowoczesną technologię Jet Smooth, która czyni zabieg komfortowym i niemal bezbolesnym. Aby utrzymać jego efekty, należy jednak wykonać serią zabiegów. Wynika to z naturalnego cyklu włosa, który obejmuje trzy fazy. Wykonywanie tego typu usług zaleca się w pierwszej fazie aktywnego wzrostu włosa (anagenu), ponieważ w tym czasie jego struktura jest podatna na działanie lasera. W pozostałych etapach włosy nie pochłaniają odpowiedniej dawki promieniowania, przez co utrzymują zdolność do odbudowania się.

Laser Hair Removal

MAKIJAŻ  PERMANENTNY

Jest to  specjalistyczny  zabieg  kosmetyczny,  polegający  na  trwałym podkreśleniu  ust,  oczu  i  brwi.  W  przypadku  oczu  najczęściej  jest  to  wykonanie  kreski  na dolnej  i/lub  górnej  powiece,  w  przypadku  brwi  wyregulowanie  ich  kształtu,  natomiast  w przypadku ust uwydatnienie warg, zaznaczenie i wyregulowanie konturów oraz wzmocnienie czerwieni

Image by freestocks

USUWANIE TATUAŻU I MAKIJAŻU PERMANENTNEGO LASEREM Q-SWITCH

W naszym salonie wykonujemy usuwanie tatuażu, wykorzystując w tym celu laser Q-Switch. Jest to bardzo precyzyjna i skuteczna metoda polegająca na podgrzaniu znajdującego się w skórze barwnika. Dzięki działaniu lasera komórki zostają rozbite, pigment pochłonięty przez makrofagi, a pozostałości przesunięte ku górze naskórka. By całkowicie pozbyć się niechcianego tatuażu, konieczne jest wykonanie kilku sesji zabiegowych. W zależności od ilości znajdującego się w skórze pigmentu może być to od 4 do 5 zabiegów, w przypadku tatuaży amatorskich lub od 6 do 8 sesji, gdy do czynienia mamy z profesjonalnym tatuażem. Zabieg można powtórzyć po upływie od czterech, do ośmiu tygodni.
Cena dobierana indywidualnie, zależna od wielkości makijażu/tatuażu

Makeup Brushes
Zabiegi na twarz: Services
bottom of page