top of page

ZABIEGI NA OKOLICĘ OKA

RETIX C EYE

To rewitalizujący zabieg na skórę okolicy oczu, który można wykonywać przez cały rok. W składzie zastosowano specjalną molekułę retinolu, która nie powoduje podrażnień, ani złuszczania oraz kwasu berylowy i floretynę, które wykazują właściwości fotoprotekcji. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu: 95% działanie ujędrniające i napinające skórę pod oczami 95% intensywne nawilżenie skóry 90% rozświetlenie skóry 70% zmniejszenie widoczności worków pod oczami 60% rozjaśnienie cieni pod oczami.

Facial Cream

STYLEYE

Zabieg łączy w sobie działanie inteligentnej indukcji prepatów aktywnych, wysokiej częstotliwości wibracji, światła biostymulującego led 630nm oraz fali radiowej. Ta wyjątkowa kombinacja jest w stanie poradzić sobie równocześnie z liftingiem oka, zmarszczkami, cieniami pod oczami, opuchlizną oraz oznakami zmęczenia.

Facial Care

PLASMA

Zmarszczki, brak elastyczności i jędrności skóry, a przede wszystkim opadająca powieka to najczęstsze problemy pojawiające się w okolicach oczu. Jeszcze nie tak dawno, aby skutecznie się ich pozbyć, konieczna była interwencja chirurga plastycznego. Dziś wystarczą nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, pozwalające bez użycia skalpela uzyskać doskonałe efekty utrzymujące się przez kilka lat. Warto odwiedzić Wrocław i salon kosmetologii, w którym wykorzystuje się niezwykle efektywne w działaniu urządzenie Plasma. Ta wyjątkowa technologia, pozwala skutecznie zmniejszyć zmarszczki w okolicy oka, a także efektywnie pobyć się innych problemów dotykających tą niezwykle delikatną partię twarzy. Korekta powiek wykonana przy jego pomocy daje spektakularne efekty, a przede wszystkim jest w pełni bezpieczna.

Eyes _edited.jpg

MEZOTERAPIA NA OKOLICE OCZU LUMI EYES

Jest to najnowszy stymulator tkankowy przeznaczony do zabiegów mezoterapii igłowej okolic oczu i doliny łez z efektem wypełniania, ale bez skutków ubocznych w postaci obrzęku limfatycznego. To wysokiej jakości produkt iniekcyjny, który naprawia uszkodzenia skóry właściwej za pomocą materiału regenerującego tkanki.

Eyes and Brows
Zabiegi na okolicę oka: Services
bottom of page