top of page

ZABIEGI NA CIAŁO

PRESOTERAPIA

Zabieg polega na wywieraniu ucisku na ciało za pomocą specjalistycznie dobranych mankietów, w których obecne jest sprężone powietrze. Ciśnienie podczas zabiegu ustalane jest do odczuć klienta. To doskonały zabieg wzmacniający efekty terapii antycellulitowych i wyszczuplających. Dzięki naciskowi wywieranemu na tkanki umożliwia wykonanie skutecznego drenażu, który pomaga usunąć rozbitą tkankę tłuszczową i inne szkodliwe produkty przemiany materii. Presoterapia usprawnia krążenie krwi i limfy, wpływając na oczyszczenie i odżywienie całego organizmu. Zabieg sprawdzi się również jako regeneracja dla mięśni po intensywnym wysiłku. Polecana przy obrzękach limfatycznych, cellulicie, uczuciu ciężkich nóg, problemach z zastojami wody.

PRIMELLE

Masaż próżniowy Primelle to bardzo popularny i skuteczny zabieg kosmetyczny. Jego celem jest modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej.
Masaż ciała wykonywany za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w dwie rolki. Połączenie podciśnienia z masażem mechanicznym daje wyjątkowe efekty estetyczne i terapeutyczne, pobudza tkanki i stymuluje mikr okrążenie, poprawia metabolizm, pobudza układ limfatyczny, zmniejszając nagromadzenie płynów i przyśpieszając proces oczyszczania organizmu.
Podczas zabiegu pacjent ubrany jest w specjalny kostium, co daje równomierne działanie podciśnienia oraz zapobiega uszkodzeniu tkanek

KRIOLIPOLIZA – REDUKCJĄ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Walka z kilogramami nie zawsze jest łatwa. Zdarza się, że mimo zbilansowanej diety i aktywnego trybu życia, tłuszcz nie chce zniknąć w pewnych partiach ciała. Najczęściej są to okolice brzucha, ramion i ud. W takich przypadkach skutecznie z nadprogramowymi centymetrami poradzi sobie kriolipoliza – nieinwazyjna metoda, polegająca na zamrażaniu zbędnych komórek tłuszczowych. Metoda polega na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą „kontrolowaną śmierć” i stopniowo są eliminowane z organizmu, za sprawą normalnych procesów metabolicznych organizmu, zbliżonych do eliminacji tłuszczu z żywności, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych bezpowrotnie są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny

LIPOLASER XANTE

Zabieg polega na zastosowaniu wiązki laserowej w celu redukcji objętości tkanki tłuszczowej. W rezultacie komórki tłuszczowe ulegają skurczeniu, a zawarty w nich płynny tłuszcz zostaje uwolniony do przestrzeni międzykomórkowej, skąd jest stopniowo usuwany w drodze naturalnych procesów metabolicznych organizmu. Efektem jest zmniejszenie obwodów ciała.
W porównaniu z konwencjonalną liposukcją, zabiegi przy zastosowaniu Lipolasera posiadają szereg zalet- są zdecydowanie mniej inwazyjne.  Dodatkowo promieniowanie lasera pobudza wytwarzanie kolagenu, prowadząc do wzmocnienia skóry.
Zabiegi przy użyciu Lipolasera są niemal bezinwazyjne, choć zależy to w dużej mierze od objętości tkanki tłuszczowej. Urządzenie pozwala na skuteczne usuwanie złogów tłuszczu, poprawiając kontur sylwetki i redukując cellulit. Aparat znajduje zastosowanie w zabiegach wyszczuplania i ujędrniania skóry u klientów o umiarkowanej lub średniej zawartości tkanki tłuszczowej.

BANDAZE AROSHA

Dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry. AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA, są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki by owijać ciało narodził się z potrzeby modelowanie sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna Lipolax to zabieg alternatywny dla chirurgicznej liposukcji. Polega na wstrzykiwaniu pod skórę preparatu powodującego rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscu podania powstaje lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej, który jest w pełni zamierzony i kontrolowany. Komórki tłuszczowe pękają, a uwolniony z nich tłuszcz jest rozkładany przez organizm w procesie przemiany materii.
To idealny zabieg zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Umożliwia redukcję nadmiaru tłuszczu w obrębie ciała (kark, ramiona, plecy, brzuch, biodra, pośladki, uda) oraz twarzy (zmniejszenie worków pod oczami, podwójnego podbródka).

Zabiegi na ciało: Services

SCULPT

PIĘKNE REZULTATY BEZ POCENIA SIĘ NA SIŁOWNI

Fit Woman

Nieinwazyjny system do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, rzeźbienia i budowy mięśni oraz liftingu pośladków. SCULPT to kaloryfer i brazylijskie pośladki bez skalpela! Ta maszyna jako pierwsza na świecie jednocześnie spala tłuszcz, buduje i rzeźbi mięśnie.

Zabiegi na ciało: Services
bottom of page